Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Оржиця: Екологічне виховання школярів

Переглядів: 478

Якось непомітно нишком підійшла принцеса осінь. Не можна сказати, що її не чекали. Кому не хочеться побродити в пізньому осінньому лісі де є своя чарівність. Вересень розпис лісу починає, спочатку покидав позолоту на верхівки дерев. Так і хочеться взяти в руки полотно й кисть, щоб почати розфарбовувати рослинність у строкаті кольори. Та чомусь на малюнках дітей все частіше з’являються сірі фарби, що передають природу оповиту димовою завісою.

Оржиця,екологія, Нижньосульський, діти

Спалення осіннього листя та сухої рослинності вже стало «доброю» звичкою для нашого населення. Тому, нещодавно працівники відділу екологічної освіти НПП «Нижньосульський» разом з учнями опорного закладу Оржицької ЗОШ I-IIIст. ім.І.Я.Франка провели тиждень природоохоронних заходів. Старші класи прослухали бесіди та підготували презентації. Молодші школярі взяли участь у створенні виставки власних малюнків на тему: «Димовий сезон».

Всі учні старалися, але найбільше хотілося б відзначити роботи Кулик Д. (6-А клас), Зінченко Я. (6-Б клас), Блощинського В. (7-Б клас), Ведмідь А. (7-Б клас), Коханевич Ю. (7-Б клас), Слинько Н. (6-А клас).

Прес-повідомлення НПП «Нижньосульський»

« повернутися до списку новин