Оржицька районна рада

УЧИТЕЛЯ З ДЕНИСІВКИ ВІДЗНАЧЕНО ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Переглядів: 1489

Учора за дорученням голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького і депутата обласної ради Петра Ворони було вручено Почесну грамоту із нагрудним знаком та іменний годинник голови обласної ради учителю-пенсіонеру Станіславу Новохацькому, який проживає в с. Денисівка Оржицького району та нещодавно відсвяткував свій 80-річний ювілей.

Здійснив цю почесну місію голова районної ради Володимир Козина.

Урочистості відбулися у приміщенні Денисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. В.В. Лесевича. Саме цій школі Станіслав Андрійович віддав майже 50 років свого життя, працюючи учителем і завучем.

Виходець із родини вчителів, він не одразу обрав професію педагога. Але за роки роботи жодного разу не пошкодував про свій вибір.

Теплі слова подяки за приклад невтомної праці та побажання міцного здоров’я на адресу ювіляра лунали від голови районної ради Володимира Козини,  директора освітнього закладу Оксани Зубалій.

Із заслуженим визнанням Станіслава Новохацького привітали сільський голова Олександр Симчина, колишній директор школи Валерій Пасішніченко, голова первинної ветеранської організації Віра Шаповаленко.  Вони високо оцінили внесок Станіслава Андрійовича у розвиток Денисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, поділилися шкільними історіями та бажали ювіляру ще багато років щасливого життя.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин