Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Обласна спартакіада депутатів всіх рівнів розпочалася

Переглядів: 593

27 квітня цього року зональними турнірами з міні-футболу та волейболу розпочалася обласна спартакіада депутатів всіх рівнів.

Команди депутатів нашого району традиційно активно долучилися до її проведення і стали учасниками зональної частини спартакіади, яка цього дня проходила в Лубнах. Суперництво за вихід до фінальної частини обласної спартакіади, окрім команд депутатів Оржиччини, вели команди депутатів Лубенського, Пирятинського, Гребінківського, Семенівського та  Хорольського районів.

Впевнено подолавши етап зональних змагань спартакіади, команди волейболістів та міні-футболістів депутатського корпусу нашого району, здобули право участі в фінальній частині обласної спартакіади. На цьому етапі до програми будуть включені змагання з настільного тенісу, шахів та шашок.

У Лубнах волейбольна команда нашого району в складі голови районної ради - Володимира Козини, Савинського сільського голови - Василя Граба, депутатів районної ради - Миколи Чепи, Олександра Вовка, Євгена Лаврися, Оржицької селищної ради - Геннадія Коршуна та Романа Федорченка, Савинської сільської ради – Юрія Часника здобула впевнену перемогу над командами депутатів Гребінківського (2-0) та Семенівського (2-0) районів, а команда міні-футболістів в складі депутатів Оржицької селищної ради - Олександра Бихкала та Володимира Сука, Савинської сільської ради - Андрія Грози і Руслана Халяви, Денисівської сільської ради - Олександра Чепи та Віктора Горди,   Лазірківської сільської ради - Віктора Назаренка беззаперечно довела свою перевагу в зустрічах з командами Пирятинського (8-3), Лубенського (6-0) та Чорнухинського (4-0) районів.

Ставши переможцями в підгрупах зональної частини, депутати Оржиччини продовжать активно тренуватися, аби 11 травня в Полтаві гідно представити район на заключному етапі обласної спартакіади депутатів всіх рівнів.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин