Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Бюджетна комісія районної ради погодила виділення коштів на відшкодування втрат від введення карантинного режиму в с.Чутівка

Переглядів: 739

18 серпня ц.р. відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, підприємництва, бюджету та управління майном спільної власності територіальних громад району в ході якого були підтримані проекти розпоряджень голови районної державної адміністрації про виділення коштів з резервного фонду районного бюджету для відшкодування матеріальних збитків потерпілим особам, які постраждали внаслідок запроваждення карантинного режиму для тварин та в зв’язку з проведенням робіт, спрямованих на ліквідацію та профілактику карантинних хвороб тварин в с.Чутівка.

Раніше вже повідомлялося, що в с.Чутівка було виявлено захворювання небезпечної хвороби у свиней - африканської чуми та введені відповідні запобіжні заходи щодо недопущення поширення хвороби.

В ході проведених заходів у 26 жителів села було вилучено 137 голів свиней загальною вагою 5076 кг.

Відшкодування коштів з районного бюджету буде провено із розрахунку 33,5 грн за кілограм живої ваги на загальну 170046 грн.

Прес-служба районної ради

 

« повернутися до списку новин