Оржицька районна рада

Футболісти Денисівки переможці турніру на Черкащині

Переглядів: 529

Першого травня в с.Хрестителево Чорнобаївського району відбувся турнір памяті знаного чорнобаївського аграрія Володимира Кириловича Іщенка.

Завдяки йому, коштом очолюваного ним сільськогосподарського товариства в Хрестителеві були прокладені дороги, газопровід, водопровід, побудована комфортабельна школа, неймовірної краси церква. Завдячуючи його небайдужості, професіоналізму та любові до рідного краю село набуло сучасного вигляду. Спонсорська і благодійна допомога на розвиток культури, спорту,  закладів охорони здоров’я та освіти були його пріоритетними завданнями.

В змаганнях приймали участь команди господарів, Чорнобаю, Золотоноші і с.Денисівка нашого району. Змагання проходили за одноколовою системою.

В першій грі наші футболісти з мінімальним рахунком 0:1 поступилися команді Золотоноші, а в наступних поєдинках з таким же мінімальним рахунком перемогли своїх суперників з Чорнобаю та господарів турніру.

Оржиця, Денисівка, Черкащина, Чорнобай,футбол, турнір

Оржиця, Денисівка, Черкащина, Чорнобай,футбол, турнір

В підсумку змагань денисівчани набрали однакову кількість очок з господарями, але за результатом особистої зустрічі обійшли їх і стали володарями почесного трофею.

За команду нашого району виступали: Ігор Герасименко, Олександр, Юрій і Микола Чепи, Ігор Коршун, Володимир Лалич, Віталій Костюкевич, Тарас Шевченко.

Комада нагороджена перехідним Кубком, медалями, грамотами та грошовими преміями.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин