Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Працівники освіти Оржиччини здійснили екскурсійну поїздку за маршрутом «Золоте осіннє Закарпаття»

Переглядів: 728

5 - 10 жовтня ц.р. за ініціативи Оржицького райкому Профспілки працівників освіти і науки України, з нагоди Дня учителя, було організовано екскурсійну поїздку «Золоте осіннє Закарпаття». У подорожі взяло участь 69 педагогічних працівників району.

  

  

Прибувши в Закарпаття, учасники туру відвідали комплекс «Термальні води «Косино», де насолоджувалися смарагдовим басейном, відвідали чотири велетенські фонтани-джакузі з пивом, вином, палінкою та кавою, а також «Золотий Кран Здоров’я» - найвищий фонтан-ілюзію з термальною водою у світі.

Оздоровилися в Королівських саунах: соляній, трав’яній, угорській, евкаліптовій, римській, відвідали хамам та крижану печеру.

Відпочили та зробили фото в «Королівській залі». Ознайомилися із замком «Паланок», неприступні стіни якого зберігають для нас неповторну історію спорудження та героїчної оборони замку, палкого кохання та лютої ненависті! Відвідали Дегустаційний зал, розташований в старовинних княжих винних підвалах Замку Паланок.

Оржиця, освітяни, Карпати, екскурсія.профспілка Оржиця, освітяни, Карпати, екскурсія.профспілка

Оржиця, освітяни, Карпати, екскурсія.профспілка Оржиця, освітяни, Карпати, екскурсія.профспілка Оржиця, освітяни, Карпати, екскурсія.профспілка

Оржиця, освітяни, Карпати, екскурсія.профспілка

Цікавим для екскурсантів було ознайомлення з природою краю. Неперевершені враження отримали від прогулянки крісельно – канатною панорамною дорогою Карпат з висоти пташиного польоту, під час якої милувалися красою Карпатських гірських хребтів, полонин та величних лісів.

Зачарував учасників подорожі неповторної краси водоспад «Шипіт», який бере свій початок з вершини Боржавського хребта, збираючи маленькі струмочки в суцвіття вируючого, а інколи сповненого таємничого шепоту водоспаду.

Не менш яскраві враження справило і відвідання перлини природи Закарпаття - високогірного озера Синевір, розташованого на висоті 989 м над рівнем моря .

Учасники подорожі мали нагоду спостерігати за поведінкою царя лісів Карпат - бурого ведведя у «Реабілітаційному центрі бурого ведмедя», де лісові велетні адаптуються до життя в дикій природі та лікуються.

Звичайно, не могли оминути і молодильні чани з мінеральною водою та лікувальними травами ,що знаходяться в живописному куточку Закарпаття – селі Лумшори.

Під час подорожі була організована екскурсія по місту Ужгород, серцем якого є його замок. Приваблюють також костел, синагога та резиденція єпископа.

Насамкінець відвідали літню резиденцію графа Шерборна , що побудована по законам астрономії. Вона має 365 вікон, що відповідає кількості днів у році, 52 кімнати - кількості тижнів і 12 входів - кількості місяців.

Ця подорож дала можливість працівникам галузі освіти психологічно відпочити, оздоровитися та збагатити свої знання про природу, історію та звичаї рідної України. Враження від поїздки - Екскурсія  в осінні Карпати – це подорож у казку, де поєдналися природна краса первозданного лісу і середньовічні замки, оповиті таємницями історії і людських доль. Тут зачаровують укриті снігом гори і дають молодість цілющі джерела, підігрівають душу запашні вина. А ще в Закарпатті тепло і гостинно зустрінуть вас, запропонують оздоровчі процедури та смачні страви колоритної місцевої кухні. Хто хоча б один раз вдихнув на повні груди це чисте повітря гір, повернеться сюди знову, щоб насолодитися п’янким ароматом простору і чистоти, зарядитися енергією, що йде від краси і віри, поринути у світ цілющої природи (Ірина Гончар)

- Чудовий відпочинок для душі і тіла! Термальні води не лише зігріли в дощовий день, а й додали життєвого тонусу після багатогодинного переїзду. А ще я ніколи не забуду різнобарв’я Карпатських гір. Це не передається словами, це треба бачити, вдихати цілющий запах гірського повітря (Лаптєва Наталія)

- Для мене Закарпаття стало справжнім відкриттям: чудова природа, гостинні люди, стародавня історія. Я думаю, варто поїхати до краю гір і лісів, щоб пізнати багатство культур і народностей, що населяють Україну, щоб навчитися так любити місця, де ти народився, як це роблять закарпатці, бути толерантним і терпимим до інших культур і віросповідань (Ірина Таргонська).

Прес-повідомлення Оржицького РК профспілки працівників освіти і науки України

 

« повернутися до списку новин