Оржицька районна рада

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА!

Переглядів: 537

Оржиччина, районна рада, день працівника сільського господарства, вітанняВід імені депутатського корпусу, працівників органів місцевого самоврядування району щиро вітаю вас з професійним святом, святом усіх, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих аграрних справ, святом дбайливих господарів своєї землі.

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян.

Нам відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві стають загальновизнаними.

Давно помічено: «Ходити по землі легко, а працювати на ній під силу не кожному».

Висловлюю вдячність усім працівникам сільського господарства району за вашу невтомну працю, а головне відданість найблагороднішій професії. Завдяки вашим зусиллям полиці магазинів щоденно наповнюються високоякісною українською продукцією.

Низький уклін ветеранам сільського господарства за важку благородну і самовіддану працю.

Досвід, який ви передали молодому поколінню – безцінний. Адже саме від сьогоднішньої молоді залежить подальший розвиток сільськогосподарської галузі.

Бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя, радості. Нехай ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо рідної землі, покращення добробуту наших земляків та всього українського народу. Нехай і надалі колосяться щедрими врожаями засіяні ниви.

Мирного неба та Божого благословення вам та вашим родинам!

Голова районної ради                                           Володимир Козина« повернутися до списку новин