Оржицька районна рада

На Оржиччині стартувала акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

Переглядів: 485

Нарешті прийшла весна. Стовпчик термометра піднімається все вище, сонце припікає частіше, а навколо щодня з’являється більше зелені. Жителі Оржиччини активно прибирають власні обійстя, долучаються до наведення ладу у своєму селищі чи селі, стають учасниками акцій з озеленення. Одна з таких стартувала минулого тижня.

У рамках щорічної акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» учні 8–11 класів, вчителі Чутівської школи посадили близько 60 саджанців у місцевому парку. Це місце було обрано невипадково. Крім того, що парк знаходиться біля будинку культури, де відбувається багато культурно-масових заходів, тут незабаром з’явиться дитячий майданчик. Тому й було вирішено озеленити прилеглу територію.

Про те, на яку глибину садити, яка відстань повинна бути між саджанцями та як правильно присипати ґрунтом корінець, школярам розповіли лісничий Оржицького лісництва Володимир Дворко і старший майстер Ярослав Білий. Спеціально для озеленення парку лісівники підібрали саджанці невибагливих порід дерев і кущів: ялини, туї, самшиту, ялівця звичайного і ялівця козацького.

Упродовж двох годин діти з лопатами, відрами, гарним настроєм активно працювали у парку. Озеленення стало спільною справою для багатьох. До участі в акції долучилися голова районної ради Володимир Козина, перший заступник голови РДА Мирослав Боговик, в.о. сільського голови Таїсія Маслак, директор будинку культури Ольга Криворученко та інші.

На згадку про участь в акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» Володимир Дворко і Ярослав Білий вручили школярам сувеніри.

Мудрі люди кажуть, що участь у весняній посадці надає кожному з нас можливість поговорити з нащадками, адже дерева служать багатьом поколінням. І через роки хтось подякує сьогоднішнім учасникам акції за чудове зелене диво.

За матеріалами газети «Оржицькі вісті»« повернутися до списку новин