Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Навчання: відбувся вебінар з питання паспортизації звалищ твердих побутових відходів

Переглядів: 528

11 жовтня ц.р. відбувся тематичний вебінар (спосіб організації зустрічей онлайн, формат проведення семінарів, тренінгів та інших заходів за допомогою Інтернету) з питання порядку паспортизації звалищ твердих побутових відходів Полтавської області для керівників та спеціалістів районних державних адміністрацій, районних рад, міськвиконкомів, сільських селищних голів.

Семінар проводився із студії центру підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

В ньому взяли участь і виступили перед учасниками фахівці Управління житлово -комунального господарства облдержадміністрації, Департаменту екології та природних ресурсів ОДА, Державної екологічної інспекції та представники на наукових установ.

Сільські, селищні голови та працівники райдержадміністрації, які взяли участь у навчанні, отриману інформацію покладуть в основу своєї подальшої роботи по організації збору та видалення з населених пунктів твердих побутових відходів.

Прес-служба районної ради

 

« повернутися до списку новин