Оржицька районна рада

Асоціацію місцевого самоврядування поповнило ще 12 учасників

Переглядів: 478

6 березня відбулося засідання Правління Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, на якому його учасники розглянули питання про прийом нових членів, підсумки фінансово-господарської діяльності за 2017 рік та реалізацію програм обміну досвідом кращих практик місцевого самоврядування.

"Найкращий показник того, що Асоціація рухається у правильному напрямку, є величезна кількість заявок на приєднання до лав організації, - відзначив голова Асоціації, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький. - Плюс 12 нових членів за останній місяць. Це свідчення того, що роботу Асоціацію видно. Що нам вдається реалізувати головну місію – консолідувати зусилля органів місцевого самоврядування для вирішення спільних проблем. Маємо чіткий план роботи на 2018 рік і рухаємося для його реалізації".

Бажаня приєднатися до Асоціації виявили Пирятинська та Лохвицька міські ради, Недогарківська сільська рада Кременчуцького району, Гряківська сільська рада Чутівського району, Харківецька, Яхниківська та Свиридівська сільські ради Лохвицького району, Василівська та Червоноквітівська сільскі ради Кобеляцького району, а також Черевківська, Селецька та Круподеринська сільські ради Оржицького району.

Таким чином, загальна кількість членів Полтавської обласної Асоціації органів місцевого самоврядування зросла до 77 учасників.

Наступного тижня делегація від Полтавщини вирушить до Закарпаття для обміну досвідом «Кращих практик місцевого самоврядування». Подібні навчальні заходи для здобуття провідного досвіду з розвитку самоврядних громад заплановані протягом усього 2018 року.

Учасники засідання Правління обговорили питання реалізації на Полтавщині проекту SMART ГРОМАД, який значно спрощує для мешканців процес одержання сучасних електронних сервісів. Також члени Правління схвалили звіт з фінансово-господарської діяльності Асоціації за 2017 рік.

За інформацією сайту  Полтавської обласної ради

 « повернутися до списку новин