Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

На виконання рішення сесії

Переглядів: 503

Згідно рішення двадцять третьої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання від  22 грудня  2017 року № 440 «Про затвердження Переліку об’єктів та заходів, які фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (загальний фонд)» було придбано установку стоматологічну із кріслом стоматологічним для Оржицької  ЦРЛ. 

Це  забезпечить ефективну організацію роботи лікарів-стоматологів та дозволить успішно вирішувати задачі діагностики та лікування стоматологічних захворювань. Сума фінансування склала 146000 грн.

Також було придбано рухому підставку та зволожувач до апарату ШВЛ у палату інтенсивної терапії  Оржицької ЦРЛ. Ця система життєзабезпечення людини  призначена для тривалої штучної вентиляції легенів у дорослих і дітей старше 6 років. Без подібного обладнання лікарні ніяк не обійтись. Обсяг фінансування склав 53000 грн.

Керівництво та медики Оржицької  центральної районної лікарні висловлюють щиру вдячність  депутатам та органам місцевої влади за розуміння і підтримку у питаннях оновлення матеріальної бази закладу. 

За інформацією керівництва Оржицької ЦРЛ

« повернутися до списку новин