Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Підбито підсумки Конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2019 року

Переглядів: 342

29 травня в обласній раді відбулося засідання конкурсної комісії з проведення Конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області, заснованого з метою підвищення рівня поінформованості населення Полтавщини в сфері екології, виховання у громадян дбайливого ставлення до довкілля.

У ході засідання комісія розглянула 155 проектів, поданих на конкурс мешканцями 23 районів області, та визначила кращі з них.

В числі переможців − громадські ініціативи, спрямовані на облаштування креативних «зелених локацій», паркових зон, створення екологічних стежин у дендропарках та заповідниках області, пропагування екологічного стилю життя та культури сортування сміття, підвищення екологічної освіти громадян.

За результатами голосування, переможцями визначено 30 проектів. Загальна сума їх співфінанансування з обласного бюджету становитиме мільйон гривень.

Від Оржицького району участь у Конкурсі взяли три проекти – громадські ініціативи Лазірківської, Плехівської та Зарізької сільських рад.

Проект Лазірківської сільської ради «Чиста вода – здорові діти», спрямований на встановлення системи фільтрації для питної води та резервуару для її запасу у Лазірківській ЗОШ І – ІІІ ступенів імені В.О. Підпалого Оржицького району Полтавської області, став одним з переможців Конкурсу та буде втілюватися у життя. Загальна вартість проекту становить 43955 грн. Проект буде реалізовуватися за рахунок коштів обласного та місцевого бюджетів (50% на 50%).

З переліком проектів-переможців можна ознайомитися на офіційному веб-сайті обласної ради за посиланням: http: www.oblrada.pl.ua/uploads/peremojci.pdf

Конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області проводиться в рамках обласної програми «Екологічні ініціативи Полтавської області на 2019 − 2021 роки», затвердженої рішенням двадцять третьої сесії обласної ради сьомого скликання Полтавської від 21 грудня 2018 року № 974, відповідно до розпорядження голови обласної ради від 20 березня 2019 року № 45 «Про затвердження Положення про конкурс екологічних громадських ініціатив Полтавської області» та від 22 березня 2019 року № 49 «Про оголошення конкурсу екологічних громадських ініціатив Полтавської області 2019 року».

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин