Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Герої не вмирають...

Переглядів: 256

Горить свіча і пам’яті сльоза

Додолу з неї краплями стікає,

Земля ридає, плачуть небеса –

Майдан Героїв з почестю ховає… 

Ніхто не міг уявити, що у XXI столітті розпочнеться війна в Україні.   
Війна, яка триває зараз – це не жахливий сон, а страшний період нашої історії. Ця війна збирає свій кривавий урожай. Сплюндровані села та міста, біженці, вдови, сироти, поранені. І не одна небесна сотня поповнила вже небесний легіон захисників України перед Богом.

Але  Герої не вмирають! Так ми говоримо про тих, хто віддав своє життя за Україну, за гідне буття українців, за кращу долю своїх дітей та онуків, усіх наступних поколінь. І, звичайно, вони вічно житимуть у наших серцях, у нашій пам'яті. Вони - Герої Небесної Сотні.

Сьогодні у залі засідань районної ради  відбувся захід до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Про значення для України подій на Майдані Незалежності говорив у своєму виступі виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Мирослав Боговик.

Пам’ять загиблих на Майдані було вшановано хвилиною мовчання.

Був продемонстрований телевізійний ролик присвячений Дню Героїв Небесної Сотні «Україна: заради майбутнього».

За час війни  український народ нарешті почав усвідомлювати свою національну приналежність, відстоювати громадянську позицію, відроджувати духовність нації, відчув важливість таких понять як милосердя, доброта,  зрозумів  особливу цінність миру і спокою у світі.

Ми йдемо по шляху творення демократії, розуміння справжніх цінностей демократичного суспільства.  Тож будьмо щирими українцями-патріотами.
Пам'ятаймо нашу історію та творімо наше мирне майбутнє! Шануймо пам'ять про загиблих за свободу і незалежність України! Слава Україні! Вічна пам'ять нашим Героям!

Хай пам'ять невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин