Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Сесія районної ради

Переглядів: 334

Голова районної ради Володимир Козина підписав розпорядження про скликання тридцять другої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання 21 грудня о 10-00 годині  у залі засідань районної ради:

На розгляд депутатів внесено такі питання:

Про затвердження грошової норми витрат на безкоштовне харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій з числа учнів закладів загальної середньої освіти району на 2019 рік.

Про затвердження грошової норми витрат на харчування дітей у закладах дошкільної освіти району на 2019 рік.

Про внесення змін до Районної програми „Питна вода” на 2006-2020 роки.

Про затвердження передавального акту про передачу майна, прав та інших обов’язків Комунального закладу „Оржицька центральна районна лікарня” правонаступнику Комунальному некомерційному підприємству „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області.

Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства „Оржицька центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області.

Про внесення змін до контракту головного лікаря Комунального некомерційного підприємства „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області.

Про затвердження Комплексної програми розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області.

Про закріплення майна цілісних майнових комплексів, що належать до комунальної власності територіальних громад Оржицького району за Комунальним некомерційним підприємством „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на праві оперативного управління.

Про затвердження Комплексної програми розвитку комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2019-2021 роки.

Про Програму економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2019 рік.

Про районний  бюджет на  2019 рік.

Про затвердження плану роботи районної ради на перше півріччя 2019 рік.

Про затвердження розпорядження голови районної ради.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин