Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Остання сесія 2018 року

Переглядів: 147

Учора завершила свою роботу остання в цьому році сесія районної ради.

Депутати ухвалили рішення з багатьох питань. Всі питання порядку денного попередньо розглядалися на Президії районної ради та  депутатських комісіях.

Депутати розглянули та прийняли рішення, що стосувалися змін до бюджету а також прийняття бюджету і Програми економічного та соціального розвитку району на 2019 рік.

На засіданні також було прийнято ряд інших програм та змін до вже діючих. Серед нових: Комплексна програма розвитку та підтримки Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області, Комплексна програма розвитку комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2019-2021 роки.

Наприкінці засідання було розглянуто питання про план роботи районної ради на 2017 рік, затверджено розпорядження голови районної ради.

З усіма затвердженими сесією рішеннями можна буде ознайомитися на сайті районної ради.

Загалом сесія районної ради пройшла оперативно, а це говорить про злагоджену і конструктивну роботу депутатського корпусу  районної ради та своєчасність вивчення проектів рішень  до сесії на засіданнях постійних комісій. 

Після завершення розгляду питань порядку денного голова районної ради Володимир Козина спільно з виконувачем обов’язків голови райдержадміністрації Мирославом Боговиком привітали усіх присутніх з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами, побажали всім добробуту, здоров’я та миру, подякували депутатам, сільським, селищним головам, усім присутнім за плідну роботу в 2018 році та висловили сподівання на те, що наступний рік позначиться новими здобутками на благо Оржиччини.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин