Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Вітання голови районної ради Володимира Козини

Переглядів: 309

Шановні жителі району!

14 жовтня згідно  Указу Президента України відзначається День захисника України. Це свято мужніх оборонців та визволителів рідної землі.

Відзначення Дня захисника України  тісно пов’язане з історичною традицією вшанування українських козаків та відзначення свята Покрови Пресвятої Богородиці. Поєднання цих свят є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь захисників України та проявом поваги до них. Адже за багатовікову історію українського народу не один раз його сини ставали на захист рідної землі.

Щирої подяки заслуговують ветерани війни та військової служби, інваліди війни, усі, хто свого часу боронив нашу Батьківщину від підступного ворога. Низький вам уклін і найкращі побажання здоров’я, благополуччя й довголіття. 

Нинішні нащадки хоробрих  із честю відстоюють нашу землю. Ваша мужність та відвага наповнюють серця і душі гордістю та вірою. Захищаючи свою Батьківщину, ви показали незламність духу та патріотизм, якого ще не бачив світ. Щиро дякую вам за це.

Бажаю усім сили та мужності, мирного неба над українською землею, добробуту й родинної злагоди, віри в щасливе майбутнє Української держави.

Голова районної ради                                                              Володимир Козина

« повернутися до списку новин