Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Стартував Бюджет участі Полтавської області 2019

Переглядів: 406

20 липня стартував Бюджет участі Полтавської області 2019 року.

До участі у конкурсі в рамках обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017 – 2020 роки» з власними проектами долучилися ініціативні мешканці Оржицького району.

Сума співфінансування одного проекту з обласного та місцевого бюджетів у 2019 році визначатиметься у співвідношенні 50 на 50: проекти-переможці отримають кошти з обласного бюджету до 50% від вартості проекту (до ста тисяч гривень) та у розмірі 50% (або більше) – з місцевого бюджету.

Всього від Оржиччини подано п’ять проектів, спрямованих на розвиток територій громад.

"Здоров'я громади – запорука розвитку села", с. Черевки, Оржицький район

Номер: 63

Категорія: Спорт та туризм

Популяризація здорового способу життя шляхом встановлення спортивного майданчика, підвищення рівня фізичного здоров’я у жителів сіл Хорошки та Черевки. Урізноманітнення спортивного дозвілля учнівської молоді, дітей та дорослих жителів.

Вартість проекту 167300 грн.

Ініціатор проекту: Соколовський Микола Олександрович

Облаштування зони відпочинку в селі Новий Іржавець Оржицького району

Номер: 69

Категорія: Навколишнє середовище

Село Новий Іржавець Оржицького району налічує 340 жителів. Основною проблемою є відсутність спеціалізованої зони відпочинку для жителів села та всіх бажаючих, зокрема молоді. Облаштування території в центрі села Новий Іржавець шляхом встановлення паркових лавок, альтанок, урн та огорожі матиме естетичний вигляд та дасть можливість для безпечного відпочинку жителів села.

Вартість проекту 120000 грн.

Ініціатор проекту: Командиренко Вікторія Василівна

"Кіно просто неба", с. Маяківка, Оржицький район

Номер: 71

Категорія: Культура та освіта

Перегляд кінофільму під відкритим небом – можливість чудово провести вільний час, отримати задоволення як від кінострічки, так і від перебування на свіжому повітрі, а також приємно поспілкуватись.

Вартість проекту 238496 грн.

Ініціатор проекту: Лалич Маргарита Володимирівна

«Казкове дитинство – щасливе майбутнє», с. Тарасівка, Оржицький район

Номер: 75

Категорія: Спорт та туризм

Даний проект розрахований на відновлення ігрової зони для дітей села Тарасівка, для їх гармонійного розвитку. Облаштування дитячого майданчика для діток різного віку забезпечить здорове, комфортне та активне дозвілля на території села. Для всебічного розвитку дітей дошкільного та шкільного віку, ефективного впровадження здоров'я , необхідна заміна застарілого ігрового обладнання (дитячих споруд) на території нашого мальовничого села.

Вартість проекту 80000 грн.

Ініціатор проекту: Федоренко Наталія Володимирівна

"Мотузковий парк пригод", смт Оржиця

Номер: 175

Категорія: Спорт та туризм

Мотузковий парк – це сучасний спортивно-розважальний комплекс для дітей і дорослих. Це ретельно продумані і ефективно працюючі комплекси з надійною страховкою, вивіреним дизайном і чіткою логістикою.

Вартість проекту 217000 грн.

Ініціатор проекту: Ковтун Наталія Олександрівна

Шановні жителі Полтавської області!

Запрошуємо вас вподобати громадські ініціативи Оржицького краю та взяти участь у онлайн-голосуванні за наші проекти. Голосування розпочнеться 14 вересня і триватиме до 30 вересня 2019 року. Для участі у голосуванні необхідно зайти на сайт Бюджету участі Полтавської області bu.oblrada-pl.gov.ua, обрати три найкращі проекти та натиснути Підтримати проект. Також можна проголосувати онлайн за допомогою електронного ключа або заповнити паперовий бланк для голосування в пункті супроводу чи локальній групі. Будемо щиро вдячні кожному за підтримку проектів та шанс реалізувати цікаві ідеї наших співвітчизників.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин