Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Оржичани стали переможцями обласної спартакіади (оновлено)

Переглядів: 614

Заключним моментом цьогорічної обласної спартакіади депутатів всіх рівнів Полтавщини стали фінальні змагання, які пройшли 11 травня на спортивних об’єктах   Полтави за підтримки управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації та обласної спортивної організації «Спорт для всіх». Початковим етапом спартакіади були змагання міні-футбольних та волейбольних турнірів зональної частини, які відбулися 27 квітня поточного року. Традиційно депутати Оржиччини стали його учасниками. Волейбольна та міні-футбольна команди успішно провели ігри зональної частини в Лубнах і здобули право участі у фіналі змагань. Окрім зазначених команд до складу спортивної делегації депутатів району також увійшли команди шахістів, шашкістів  та команда з настільного тенісу. 

Оржиця,райрада, лепутати,спартакіада,Полтава

Оржиця,райрада, лепутати,спартакіада,Полтава

Оржиця,райрада, лепутати,спартакіада,Полтава

Оржиця,райрада, лепутати,спартакіада,Полтава

Оржиця,райрада, лепутати,спартакіада,Полтава

У змаганнях фінальної частини обласної спартакіади з міні-футболу наша команда, поступившись команді Котелевського району з рахунком 1-3 та виборовши перемоги у команд Хорольського району (7-3) та Полтави (6-1), у підсумку посіла 6 місце. Команда волейболістів здобула перемоги над командами Кременчуцького і Миргородського району (2-0) та поступившись колективам Глобинського і Решетилівського районів (0-2), виборола четверте місце. Честь району в цих змаганнях захищали: в волейбольному турнірі – голова районної ради Володимир Козина, Савинський сільський голова Василь Граб, депутати районної ради Микола Чепа, Євген Лаврись, Олександр Вовк, Плехівської, Савинської сільських та Оржицької селищної рад Юрій Рожко, Юрій Часник, Роман Федорченко, Геннадій Коршун; в міні-футбольному турнірі – депутати  Оржицької селищної, Лазірківської, Савинської, Денисівської сільських рад – Олександр Бихкал, Володимир Сук, Володимир Лалич, Віктор Назаренко, Андрій Гроза, Руслан Халява, Вадим Новіков, Віктор Горда, Олександр Чепа. Команда шахістів району в складі депутата районної ради Івана Бутка та депутата Онішківської сільської ради Ніни Норки завоювали четверте місце. В особистому заліку серед чоловіків третім призером у грі в шахи став депутат районної ради Іван Бутко, який був нагороджений грамотою та медаллю.  Шашкісти району – депутат Староіржавецької сільської ради Іван Єрченко та секретар Круподеринської сільської ради Леся Сагач в командному заліку стали тринадцятими серед 24 команд-учасниць, команда тенісистів в складі депутатів Оржицької селищної та Воронинцівської сільської рад Юлії Колеснік і  Олександра Канівця завоювали 11 командне місце серед 22 команд-учасниць. Спортивні колективи депутатів всіх рівнів та сільських голів Оржиччини очолював голова районної ради Володимир  Козина.

Не дивлячись на те, що в командних та особистих заліках Оржиччина зайняла не перші місця, все ж за долею обставин представники наших спортивних колективів стали переможцями обласних змагань у командному заліку, випередивши колективи Решетилівського та Машівського районів відповідно на 3 та 11 очок.   Це ще раз доводить, що керівники громад разом з депутатським корпусом  нашого району вміють не тільки належно працювати над вирішенням нагальних питань життєдіяльності власних територіальних громад, але  і плідно відпочивати, гідно представляючи район у спорті на обласному рівні.

Треба подякувати всім спортсменам  цього заходу  за їх відповідальне ставлення  у підготовці до спартакіади. Керівництво районної ради та учасники заходу також висловлюють щиру вдячність начальнику відділу освіти райдержадміністрації Наталії Стасенко, завідувачу сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Людмилі Васильчук, керівникам сільськогосподарських структур району – Івану Шингарію, Олексію Чугуєвцю, Володимиру Шульзі за допомогу у вирішенні організаційних питань участі наших команд в обласній спартакіаді. 

Підсумовуючи додамо, що представників волейбольної команди Оржиччини –    Миколу Чепу  та Юрія Часника, міні-футбольної команди району – Андрія Грозу  за попередніми даними запрошують до збірних команд області для участі у Всеукраїнській частині змагань, яка відбудеться з 5 по 11 червня цього року в місті Черноморськ Одеської області. Побажаємо нашим землякам успіху у подальшій спортивній боротьбі для гідного представлення   Полтавщини серед інших областей України.

М. Половина, начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності ради, її постійних
комісій, депутатів

 

 

« повернутися до списку новин