Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Зі святом, Україно!

Переглядів: 195

Шановні оржиччани, гості району!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора і Днем Незалежності України!

Двадцять вісім років тому здійснилася споконвічна мрія українців – бути господарями на своїй землі. Безумовно, роки незалежності стали випробуванням для всіх нас – на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. Проте не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України спроможний поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів і крові – крові наших предків та сучасних патріотів, які на Сході відстоюють цілісність кордонів України. Ми є свідками подій, що мають значний вплив на майбутнє нашої Батьківщини, вони загартовують  дух  патріотизму  українців, плекають  їх любов до рідної землі, виховують повагу до своєї країни, її прапора та незалежності. Перед світлою пам’яттю предків саме наше покоління має зберегти країну, за яку боролися Герої Небесної Сотні та Герої України, що загинули на Сході держави.

Переконаний, що Україна подолає всі негаразди. Адже ми усі прагнемо, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві – згуртованість, на рідній землі – мир! Тож нехай ці величні свята вселяють гордість за увесь український народ, нашу країну, об’єднують всіх українців, дарують усім нам світлі надії, щоденні звершення та впевненість у завтрашньому дні.

Щиро зичу усім миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної держави та її народу.

Слава Україні!

Голова районної ради                    Володимир КОЗИНА

« повернутися до списку новин