Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Відбулася нарада в ОДА з питань будівництва водорегулюючої споруди на р.Сула

Переглядів: 1002

Про необхідність будівництва шлюза-регулятора на річці Сула неодноразово наголошувалось, адже в останні десятиріччя її водність та приток значно зменшились. Створення гідроспоруди матиме низку позитивних аспектів підвищення водності ділянки річки та її екологічного покращення для попередження виникнення пожеж на торф'яних заплавних землях.

Тому, 17 серпня ц.р. з метою вирішення нагальних питань та прискорення реалізації проекту «Будівництво водорегулюючої споруди – шлюза-регулятора на річці Сула в районі села Тарасівка Оржицького району Полтавської області», під головуванням заступника голови Полтавської ОДА Романа Товстого відбулась нарада за участі голів Оржицької та Семенівської РДА та районних рад, очільника Департамента екології та природних ресурсів ОДА Ігора Піддубного, керівника Полтавського обласного управління водних ресурсів Володимира Фомічова, представників Управління капітального будівництва облдержадміністрації, ГУ Держгеокадастру у Полтавській області та ДАБІ.

У ході спільної роботи обговорені технічні моменти реалізації цього проекту та напрацьовані шляхи вирішення земельних питань з усіма відповідними службами.

Вл.інформація

« повернутися до списку новин