Оржицька районна рада

Електронні сервіси служби зайнятості

Переглядів: 382

Державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує нові електронні сервіси із надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій.

«Електронний кабінет роботодавця» - скорочує витрати часу роботодавця для відвідування центру зайнятості та підвищує рівень взаємодії з Державною службою зайнятості.

Роботодавець має змогу переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що зареєстровані в центрі зайнятості, історію направлень центром зайнятості працівників, виконання договорів на громадські та на роботи тимчасового характеру, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме. Також передбачена можливість подання звітів за формою 3-ПН та перегляду звітів форм 4-ПН, 1-ПА, що подавались до центру зайнятості та ще багато корисної інформації.

«Електронний кабінет безробітного» - значно розширює можливості самообслуговування.

За допомогою цього сервісу зареєстрований безробітний має можливість створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатися про можливості професійного навчання. Крім зазначених послуг, власник кабінету може переглядати дані про заплановані та фактичні відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи, які заплановані в центрах зайнятості та записатися на ті з них, що зацікавили, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю.

Отримати доступ до сервісів дуже просто. Для цього необхідно зареєструватися на порталі Державної служби зайнятості за адресою https://pol.dcz.gov.ua/cabinet та  звернутись до любого центру зайнятості, надавши адресу електронної пошти, логін і пароль для активації послуги.

    Офіційні джерела:  https://www.facebook.com/OrgicaCZ/, https://pol.dcz.gov.ua/« повернутися до списку новин