Оржицька районна рада

Вітання голови районної ради з Днем знань

Переглядів: 1654

Дорогі школярі!

Шановні педагоги!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком навчального року!

Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів і, звичайно, закличним першим дзвоником.

Це свято не минає жодної родини. Адже людина без знань, як безкрилий птах: не може злетіти високо вгору, щоб досягти найвищої мети в житті.

Через поширення коронавірусу цьогоріч свято першого дзвоника відбудеться дещо по-новому, з дотриманням правил безпеки. Але воно відбудеться і школярі району сядуть за парти здобувати знання.

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів бажаю успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги. Особливо, хочу привітати зі святом дорогих першокласників. Нехай перші ваші кроки дорогою Знань стануть міцною основою подальшого навчання та саморозвитку.

А ось для одинадцятикласників свято знань сповнене теплого cуму, адже воно буде останнім у рідній школі. Цьогорічний перший дзвоник сповістить вам, дорогі випускники, про початок фінішної прямої, яку ви маєте подолати достойно, щоб в подальшому мати змогу обрати бажаний навчальний заклад для здобуття омріяної професії. Бажаю вам жаги ставати ще кращими, сильнішими та успішними людьми.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє. Вчитель - це професія від Бога, а всі інші професії - від учителя. Здоров'я вам, шановні педагоги, благополуччя, родинного тепла, старанних і вдячних учнів.

Шановні батьки, щиро вітаю вас зі святом 1 вересня! Сьогодні ваші діти роблять перші самостійні кроки, та вже зовсім скоро своєю працею вони прославлятимуть родину, віддаючи сили та знання на справу розбудови держави та рідного краю.

Тож нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та успіх розпочатих справ. Всім бажаю здоров’я, миру та взаєморозуміння.

З повагою
Голова районної ради                                                             Володимир Козина


« повернутися до списку новин