Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Голова районної ради В.Козина звернувся до державних органів щодо винесення в натуру меж НПП «Нижньосульський»

Переглядів: 504

На адресу районної ради надійшло колективне звернення мисливців та рибалок сіл Великоселецьке та Малоселецьке щодо необхідності винесення в натуру на місцевості меж національного природного парку «Нижньосульський»:

Виходячи з того, що зазначений парк відноситься до статусу національного і до відання районних та обласних служб не відносяться повноваження щодо розв’язання болючої для людей проблеми, голова районної ради Володимир Козина звернувся з цього приводу до міністра екології та природних ресурсів України, в.о. Голови Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, голови обласної державної  адміністрації з листом наступного змісту: «На адресу районної ради надійшло колективне звернення мисливців та рибалок сіл Великоселецьке та Малоселецьке Оржицького району Полтавської області щодо необхідності вирішення питання винесення меж в натурі (на місцевості) національного природного парку «Нижньосульський», природна територія якого знаходиться на території ряду сільських рад нашого району (копія звернення додається).

Природний парк створено 10 лютого 2010 року згідно з Указом Президента України з метою збереження цінних природних та історико-культурних комплексів і об'єктів Середнього Придніпров'я без врахування думки територіальних громад.

Всі ці роки існують протиріччя між територіальними громадами та адміністрацією парку, через те, що межі парку не винесені в натурі. Періодичне загострення цих конфліктів шкодить авторитету місцевої, регіональної та центральної влади.

Виходячи з того, що НПП «Нижньосульський» має статус національного і місцева влада не може вирішити цієї болючої проблеми, просимо Вас, дати доручення щодо уважного вивчення проблеми та її вирішення у порядку, визначеному законодавством України.

Попередні неодноразові звернення громадян і органів влади району до владних структур позитивних наслідків не мали».

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин