Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Депутати обласної ради вимагають покращення матеріальної бази районної лікарні

Переглядів: 455

Оржиця,депутати, запит, охорона здоровя, виборцВ ході проведення останньої сесії Полтавської обласної ради депутати обласної ради, обрані від Оржицького району, Микола Горб, Валентин Несен, Анатолій Яненко підтримуючи вимоги виборців та позицію районної громади підготували депутатський запит до голови Полтавської обласної державної адміністрації щодо  необхідності придбання діагностичної апаратури для Оржицької центральної районної лікарні (УЗ сканера з режимом спектрального (PW)доплера).

В ньому говориться: «Реформування галузі медицини висуває на перший план оснащення первинних ланок необхідною діагностичною апаратурою для раннього виявлення захворювань.

Наміри влади щодо подальшого скорочення лікарняних ліжок у медичних закладах, значна віддаленість Оржицького району від обласного центру, складність потрапляння хворих району на відповідне інструментальне обстеження в обласній лікарні викликає необхідність забезпечення районної лікарні необхідною апаратурою ранньої діагностики захворювань за рахунок кооперації коштів бюджетів усіх рівнів і в першу чергу субвенції з Державного бюджету України.

В даний час в районі існує гостра необхідність придбання УЗ сканера з режимом спектрального (PW) доплера) з ультразвуковими лінійними датчиками для обстеження внутрішніх органів.

Наявна в ЦРЛ апаратура придбана у 2004 році і вже практично випрацювала свій ресурс.

Виходячи з цього просимо Вас при формуванні планів соціально-економічного розвитку району, області і галузі, розподілі субвенцій врахувати потреби району в придбанні подібної апаратури».

Вирішенню цього питання має слугувати і субвенція з державного бюджету, яка має бути надана області для придбання медичного обладнання в 2014 році.

Прес - служба районної ради

« повернутися до списку новин