Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Співпраця, спрямована на розвиток

Переглядів: 259

Розпочався новий бюджетний рік. Депутати районної ради ухвалили бюджет, збалансований для нормального функціонування інфраструктури району. Але об’єкти соціальної сфери повинні не тільки стабільно працювати та забезпечувати потреби населення Оржиччини, але і розвиватися, розширюючи спектр послуг та створюючи умови для їх надання.

На вирішення питань розвитку територій Кабінетом Міністрів України було видано розпорядження від 23.01.2019 року № 39-р «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».

За активного сприяння народного депутата Костянтина Іщейкіна  для Оржицького району додатково вдалося залучити кошти державного бюджету у сумі 3 043 тис. грн. Завдяки цим надходженням будуть здійснені капітальні ремонтні роботи в закладах культури сіл Онішки  та Вишневе, опорному закладі «Оржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. ім. І.Я. Франка», спортзалі спортивно-оздоровчого комплексу с. Вишневе. Частина коштів спрямована на реконструкцію приміщення фізкабінету під відділення денного перебування Оржицького РТЦСО (надання соціальних послуг) та на придбання комп’ютерної техніки для комунального некомерційного підприємства «Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги».  

Співпраця керівництва району з народним депутатом України Костянтином Іщейкіним є дієвим механізмом  залучення додаткових коштів з державного бюджету для соціально-економічного розвитку Оржицького району. Практика такого плідного співробітництва буде активно впроваджуватися і надалі.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин