Оржицька районна рада

СКЛИКАЄТЬСЯ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 1214

Голова районної ради Володимир Козина відповідно до пункту 1 частини 6 статті 55, частини 9 статті 46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” видав розпорядження про скликання сорок шостої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання 18 вересня 2020 року о 10 годині в залі засідань районної ради (смт Оржиця, вул. Центральна, 24).

На розгляд сесії вносяться питання:

1. Про затвердження стратегічного плану розвитку Комунального некомерційного підприємства  „Оржицька  центральна районна лікарня” Оржицької районної ради Полтавської області на 2020-2024 роки.

2. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2019-2021 роки.                    

3. Про внесення змін до Фінансового плану Комунального некомерційного підприємства  „Оржицький  центр первинної медико-санітарної  допомоги” на 2020 рік та затвердження його в новій редакції.                       

4. Про припинення терміну дії трудових контрактів.                                       

5. Про укладення трудового контракту на посаду директора Оржицького районного центру професійного розвитку педагогічних працівників Оржицької районної ради Полтавської області.

6. Про внесення змін до Програми заходів по створенню районного матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків на 2020-2024 роки.

7. Про внесення змін до рішення „Про  районний  бюджет  на  2020 рік”.

8.   Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Різне.

На сесію запрошуються: депутат Верховної Ради України, депутати обласної ради, голова районної державної адміністрації, заступник голови районної державної адміністрації, сільські, селищні голови, прокурор Лубенської місцевої прокуратури, начальник Оржицького відділення поліції  Лубенського відділу ГУНП в Полтавській області, керівники управлінь, відділів і секторів районної державної адміністрації, підприємств, установ, організацій, сільськогосподарських товариств  (підприємств),  профспілкових  органів, громадських   організацій, політичних партій, відповідальних за підготовку питань, що вносяться на розгляд сесії, представників засобів масової інформації.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин