Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Районна рада затвердила Перелік об’єктів, що фінансуються у 2016 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій

Переглядів: 367

Оржиччина, районна рада, бюджет, громадиДванадцята позачергова сесія районної ради, яка відбулася 16 листопада ц.р. затвердила Перелік об’єктів, що фінансуються у 2016 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та внесла відповідні зміни до програми економічного і соціального розвитку району на поточний рік.

Даними рішеннями було розподілено 1 млн. грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, які за умов спів фінансування з місцевих бюджетів, до кінця бюджетного року мають бути використані на поліпшення стану соціальної інфраструктури населених пунктів району.

За умов реалізації цих планів буде забезпечено надання належних послуг в галузі освіти, охорони здоров’я та культури жителям територіальних громад.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин