Оржицька районна рада

Плехів: журнальна година « Моє журнальне відкриття»

Переглядів: 546

Оржиця, Плехів, бібліотека, дітиБібліотекар Пехівської сільської бібліотеки Вікторія Кобзар завітала до учнів 4 -го класу Плехівської ЗОШ 1-2 ст. класний керівник Бура В.В. і провела журнальну годину «Моє журнальне відкриття» .

Вона зробила огляд періодичних дитячих видань, їх важливість і користь для дітвори. Зупинила увагу на журналі «Барвінок», який у наступному році відзначатиме 90 річчя і запросила дітей у Барвінкову республіку.

Перший номер вийшов у січні 1928 року і називався «Жовтеня», а з 1945 року «Барвінок». Саме 30 січня день народження «Барвінка». Чому саме? Бо це – день народження В.Нестайка – улюбленого письменника сучасних барвінчат, а також їхніх мам і тат.

В журналі можна прочитати казку, оповідання сучасного українського письменника, пограти в екологічну гру, приготувати смачний бутерброд, зробити подарунок власними руками.

Журнал «Барвінок» допомагає вчити нас доброго, корисного, шанувати родину, Україну, її мову, він той, хто веде вперед. Бібліотекар влаштувала дітям тест «А ти – Барвінчатко?"

Прес-повідомлення Оржицької центральної районної бібліотеки« повернутися до списку новин