Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Святкуємо День села

Переглядів: 687

У кожного з нас є велика Батьківщина - Україна, є і мала – село, місто, край, де він народився, навчився рідної мови, почав пізнавати навколишній світ.  22 травня День святого Миколи Чудотворця є храмовим святом для жителів Лазірківської, Селецької, Чевельчанської сільських рад та с. Іванівка Куйбишевської сільської ради. Традиційно в цей день  жителі збираються  у дружньому колі аби відзначити день села, поспілкуватися, порадіти успіхам один одного, поділитися наболілим. Це свято є гарною нагодою віддати шану тим, хто творив історію рідної землі, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу та натхнення для нових добрих справ.

Ми теж разом з вами радіємо вашим здобуткам, переймаємося вашими проблемами і щиро віримо, що попри усі негаразди ми зможемо зробити Оржиччину взагалі, і кожен населений пункт зокрема кращими, привабливішими, заможнішими. 

Адже, обличчя будь-якого населеного пункту – це, передусім, його жителі! Саме завдяки старанням територіальної громади, умілим рукам, натхненній праці її мешканців рідний край виглядає привабливо та затишно.

В цей святковий день храмового свята від імені депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради, від себе особисто дякую всім мешканцям, які небайдужі до долі рідного краю, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто повсякчас є прикладом безкорисного служіння малій батьківщині.

Вітаю, також молодь та дітей, яким доведеться визначати долю рідних населених пунктів в майбутньому.

Нехай  процвітають ваші села, щастя та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та небайдужу громаду!

Бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, добра, достатку, щедрої долі, злагоди і миру, подальших успіхів в усіх справах і починаннях.

 

                                                     Голова районної ради                                      В.І. Козина

« повернутися до списку новин