Оржицька районна рада

Оржицька ЦРЛ отримала новий автомобіль

Переглядів: 467

Сучасну медицину дуже складно уявити без сучасного медичного обладнання. З початку поточного року структурні підрозділи Оржицької ЦРЛ поступово оновлюються сучасним медичним обладнанням. Цьому сприяє місцева влада і депутати обласної ради та місцевих рад.

Згідно розпорядження  голови обласної державної адміністрації № 400 від 30.06.2017 року « Про розподіл коштів Фонду розвитку території області», за сприяння депутатів обласної ради М.Горба, В.Несена, А.Яненка, М.Василенко  було затверджено перелік об’єктів та заходів, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Фонду розвитку території області, зокрема в Оржицькому районі. Всього на Оржицьку ЦРЛ виділено 636000 грн.

За частину суми у розмірі 246000 грн. було закуплено медичне обладнання : стіл операційний і стерилізатор повітряний, і на даний час введено їх в експлуатацію.

16 листопада 2017 року  в Оржицькій центральній районній лікарні відбулося вручення ключів від автомобіля «RENAULT Logan» для потреб закладу та для обслуговування населення району. Кошти на придбання автомобіля в сумі 344499,00 грн. виділено з Фонду розвитку території області, зокрема в Оржицькому районі. Адже потреба в поповненні та оновленні автопарку центральної районної лікарні існувала вже дуже давно.

  

Зі словами подяки звернулася головний лікар Оржицької ЦРЛ Наталія Ковтун, наголосивши, що придбання нового автомобіля для лікарні – це вагомий внесок у розвиток медичної галузі району, покращення якості надання медичних послуг населенню, адже парк медичних автомобілів вже є застарілим, оскільки використовується понад 20 років.

Адміністрація Оржицької ЦРЛ висловлює щиру подяку депутатам обласної ради М.Горбу В.Несену, А.Яненко, М.Василенко які не байдужі до проблем медицини у районі і допомогли вирішити питання по придбанню сучасного медичного обладнання і автотранспорту з метою покращення якості надання медичної допомоги.

Прес-повідомлення Оржицької ЦРЛ« повернутися до списку новин