Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Обговорили невідкладні завдання

Переглядів: 469

12 січня 2016 року в райдержадміністрації відбулася нарада за участю голів сільських, селищних рад району. У роботі взяли участь голова районної ради Володимир  Козина, голова райдержадміністрації Віктор Симоненко, начальник фінансового управління райдержадміністрації Олег Бабенко, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко, головний лікар ЦРЛ Наталія  Ковтун, заступник головного лікаря КЗ «Оржицький ЦПМСД» Наталія Юхименко, начальник управління агропромислового комплексу райдержадміністрації Ярослав Слинько, начальник управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Ірина Яременко, начальник управління Державного Казначейства в Оржицькому  районі Василь Цуп, головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації райдержадміністрації Лариса Масенко, комісар Оржицького військкомату Ігор Масюк, головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Олександр  Михайленко, головний редактор КП «Оржицькі вісті» Максим  Холоша.

В ході наради було розглянуто чимало нагальних проблем сьогодення. Зокрема, на початку засідання голова райдержадміністрації приділив значну увагу питанням стану доріг району, функціонування мереж водопостачання, нагляду за найбільш соціально незахищеними верствами населення на територіях сільських та селищних рад району в період заметіль та морозів.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Олег Бабенко провів роз’яснювальну роботу щодо бюджетних питань.

Найбільшу дискусію у плані фінансування у новому році викликали питання харчування учнів та підвезення їх до навчальних закладів. З цього приводу перед присутніми звітувала начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко.

Про співфінансування органами місцевого самоврядування районних програм забезпечення ліками окремих груп населення та за певними категоріями захворювань йшлося у виступах головного лікаря ЦРЛ Наталії Ковтун та заступника головного лікаря КЗ «Оржицький ЦПМСД» Наталії  Юхименко.

Необхідність переходу на єдину програму Державної казначейської служби «Мережа»  обґрунтував начальник управління Державного Казначейства в Оржицькому  районі Василь Цуп.

Далі про зміни в законодавстві щодо соціальних виплат доповіла начальник управління праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Ірина Яременко.

Про необхідність створення єдиного реєстру військовозобов’язаних району та укомплектування загонів територіальної оборони говорив комісар Оржицького військкомату Ігор Масюк, який закликав до співпраці у даному напрямку голів сільських та селищних рад.

З повідомленням щодо виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» виступила головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації райдержадміністрації Лариса Масенко.

Наприкінці засідання голова районної ради Володимир Козина закликав присутніх спільними зусиллями вирішувати питання місцевого значення, адже там, де є  команда однодумців, там легше долати труднощі.

 Прес - служба районної ради

« повернутися до списку новин