Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

В Оржиці відбулися групові ігри обласної Спартакіади

Переглядів: 235

24 квітня в спортивному залі опорного закладу «Оржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені І.Я. Франка» Оржицької районної ради Полтавської області та на спортивному майданчику стадіону «Колос» відбулися змагання волейбольного та міні-футбольного турнірів обласної Спартакіади серед депутатів різних рівнів.

Загальне керівництво з підготовки та проведення змагань Спартакіади здійснювали  Полтавська обласна рада, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Територіальна організація громадської організації «ВФСТ «Колос» у Полтавській області, Полтавська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

Подібні турніри щороку передують фінальній частині обласної Спартакіади. Метою їх проведення - є пропаганда та розвиток фізичної культури і спорту в області, організація змістовного дозвілля, залучення депутатів різних рівнів до здорового та активного способу життя.

Вперше за всю історію Спартакіади групові турніри з волейболу та міні-футболу відбулися у нашому районі. Згідно Положення  участь у змаганнях повинні були взяти окрім оржицької ще 7 команд з інших районів області та за підсумками результатів турніру визначити 3 кращі колективи в кожному виді спорту. Кращі команди візьмуть участь у фінальній частині обласної Спартакіади, яка відбудеться в м. Полтава 16 травня ц.р.

Змагання Спартакіади в Оржиці відбулися на високому організаційному рівні. У волейбольному турнірі взяли участь лише команди нашого та Семенівського районів. З рахунком 3-0 наша команда впевнено здобула перемогу.

У змаганнях з міні-футболу взяли участь команди Лубенського, Пирятинського, Семенівського, Хорольського та Оржицького районів. Команда Оржиччини здобула перемоги над суперниками Семенівського та Пирятинського районів відповідно з рахунками 5-0 та 9-0.   

За результатати волейбольного та міні футбольного турнірів у фінальний етап Спартакіади потрапили міні-футбольні команди Оржицького, Пирятинського та Хорольського районів та волейбольні команди  нашого та Семенівського районів.

Початковий етап обласної Спартакіади серед депутатів різних рівнів відбувся. Команди Оржицького району мають всі шанси проявити себе на обласних змаганнях.  Попереду двотижневий етап підготовки до вирішальних фінальних турнірів. Будемо сподіватися, що наші земляки за традицією попередніх років гідно представлять Оржиччину та досягнуть нових спортивних вершин.

Начальник відділу організаційного забезпечення
діяльності ради, її постійних комісій, депутатів М. Половина

 

« повернутися до списку новин