Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Вітання голови районної ради Володимира Козини

Переглядів: 331

Шановні жителі Оржицького району!

Щиро вітаю вас з новорічно-різдвяними святами.

У ці дні ми плекаємо надії на рік прийдешній, сподіваємося на те, що він принесе нам радість і щастя, віру, що наші рідні та близькі будуть здоровими, робота - успішною, доля - прихильною, а Україна - заможною.

Відзначу, що рік, який відходить в історію, був непростим, сповненим подій і випробувань. Дякую усім, хто своєю працею, талантом, мудрістю та невтомністю звеличував наш район, хто забезпечував його життєдіяльність та безперебійну роботу підприємств, установ та організацій. Сподіваюсь, що наступний рік буде більш успішним і радуватиме нас новими здобутками і звершеннями.

Щиро зичу вам, дорогі краяни, щастя, добра і злагоди. Нехай прийдешній  рік і духовне піднесення Різдва Христового наповнять ваші серця добротою, любов'ю та надією.

У ці дні звідусіль з’їжджаються до рідних домівок рідні та близькі, навстіж відкриті ворота кожної оселі в очікуванні свят, оберегом горять на щедрому столі вогні – так було з прадавніх часів і буде завжди, поки живуть в серцях почуття великої родини, любові до ближнього, єднання і злагоди. Тож нехай об’єднаються в році новому всі добрі починання і звершення заради майбутнього нашої рідної незалежної України! Бажаю всім миру, щастя, злагоди та благополуччя!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

              Голова районної ради                                      Володимир КОЗИНА

« повернутися до списку новин