Оржицька районна рада

ЗМАГАЛИСЯ ЮНІ ІНТЕЛЕКТУАЛИ

Переглядів: 576

20 січня на базі Оржицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.Я.Франка та 23 січня на базі Круподеринської ЗОШ І-ІІІ ступенів проходили районні змагання інтелектуальної гри «Дебати-2017», що проводились з метою розвитку творчих здібностей дітей, виховання толерантності, навичок спілкування та вміння вести дебати та з метою поліпшення роботи з обдарованими дітьми.

Тема відбіркового раунду: «Ця палата вважає, що основною причиною зміни клімату є діяльність людини», фіналу: «Ця палата вважає, що розвиток інтелекту людства викликає занепад загальнолюдської моралі».

Оржиця, освіти, учні, конкурс, інтелектуали

Оржиця, освіти, учні, конкурс, інтелектуали

Оржиця, освіти, учні, конкурс, інтелектуали

В змаганнях взяли участь команди із Денисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.В.Лесевича, Оржицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.Я.Франка, Лукімської, Новооржицької, Круподеринської, Вишнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Учасники гри показали добру підготовку, ерудицію та вміння відстоювати свою думку. В ході підготовки до гри керівники дебатних клубів та їх учасники опрацювали великий обсяг матеріалу, розширили свої знання з запропонованих тем.

За результатами гри визначено переможців:

І місце – команда «Максимум» Оржицької ЗОШ І-ІІІ ступенів імені І.Я.Франка;

ІІ місце - команда «Мрія» Денисівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В.В.Лисевича;

ІІІ місце – команда «Оратори» Новооржицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переможці в індивідуальному, командному заліку та їх вчителі нагороджені грамотами відділу освіти райдержадміністрації.

Команда «Максимум» Оржицької ЗОШ І-ІІІ ст. в лютому 2017р. братиме участь у обласних змаганнях інтелектуальної гри «Дебати-2017»., повідомляє відділ освіти райдержадміністрації.« повернутися до списку новин