Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Онішки: Свято «Осіння ярмарка»

Переглядів: 544

На ярмарку нашім веселім, багатім
Є чим дивувати і є що придбати:
Тут щедрі дарунки із саду й городу,
Тут пісня і жарти усім в нагороду.

Ярмарок – гомінке, веселе свято, повне сміху, пісень та гумору. Сюди поспішають дорослі і малі, гуртом і поодинці, щоб подивитися, повеселитись та придбати гарний товар. А якщо це був осінній ярмарок – то це ще й можливість продати лишки овочів та весело провести час.

В Онішківському ДНЗ «Колосок» відбулось свято «Осіння ярмарка», до якого старанно готувались працівники дошкільного закладу, діти та їх батьки.

У святково прикрашеній залі дитячого садочка було представлено виставку предметів народознавчого змісту: вироби гончарства (розписні глечики, тарілки, макітри); ткацькі вироби (вишиті рушники, серветки та скатертини); борошняні вироби (печені пироги, коровай та бублики з маком). На видному місці «пишалась» макітерка з гарбузовою кашею.

Ярмарка розпочалась запальною піснею  «А я молода на базар ходила» у виконанні Чигриченко Марії, якій діти підспівували та спів супроводжували грою на музичних інструментах: дерев’яних ложках, сопілці та брязкальцях. Дошкільнята декламували вірші, співали пісень, танцювали таночки: «Вийшли в поле косарі», «Парасольки», «Гопачок». А далі продавці  вихваляли кожен свій товар та припрошували скуштувати та купити.

Ну і ярмарок! Дивіться: всюди сміх – і тут, і там. Продавці ж, як і годиться, вихваляють різний крам. Гості придбавали  яблука, бублики, гончарні вироби, навіть чоботи.

Свято вдалось на славу! Всі гості та діти отримали масу позитивних емоцій. Наприкінці свята діти скуштували смачну гарбузову кашу, а всіх гостей пригостили чаєм та рум’яною випічкою.

Осінь добігає кінця. Проводжаємо її, дякуємо за врожай і маємо надію, що наступний рік буде багатшим на осінні дари. А ми з нетерпінням будемо чекати на наступні свята, які пройдуть взимку: свято Миколая та  Нового року.

Прес-повідомлення Онішківського ДНЗ

 

« повернутися до списку новин