Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Сесія районної ради

Переглядів: 556

22 червня відбулося засідання сімнадцятої (позачергової) сесії районної ради, участь у якій взяли депутат обласної ради Валентин Несен,  голова райдержадміністрації Олена Кражан, сільські, селищні голови району, керівники управлінь, відділів і секторів райдержадміністрації. Були розглянуті питання, що стосувалися розподілу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток району.

Депутати затвердили Перелік об’єктів що фінансуються  у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. Спільні кошти державного та місцевих бюджетів у сумі 2313980 тис. грн. будуть спрямовані на ремонт та реконструкцію відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Оржицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у селі Козаче Оржицького району Полтавської області, оновлення фасаду та прилеглої території приміщення районного будинку культури,  ремонт покрівлі будинку культури у с. Лукім’я Оржицького району Полтавської області. У зв’язку  з цими та іншими заходами, що сприятимуть підвищенню інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності Оржицького району в 2017 році були внесені відповідні зміни до «Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2017 рік» та до рішення районної ради  «Про районний бюджет на 2017 рік».

З усіх розглянутих питань були ухвалені рішення.

У ході засідання депутатами були підняті питання щодо реформи громад Оржицького району у рамках децентралізації влади в Україні,  забезпечення хворих на цукровий діабет препаратами інсулінів, про режим роботи Оржицького ДНЗ «Дзвіночок» та інші.

Активну участь у обговоренні питань взяли депутат обласної ради Валентин Несен, депутати районної ради Микола Чепа, Григорій Рибачов, Володимир Карлов, Анатолій Литвиненко, Максим Холоша, Григорій Проценко, Надія Шульга, Валентина Несен, Оржицький селищний голова Олена Сидоренко, сільські голови Мирослав Боговик, Валентина Гарбуз, Сергій Несен, головний лікар Оржицької ЦРЛ Наталія Ковтун, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко.

Наприкінці засідання сесії керівники району запросили всіх присутніх взяти участь у  святкуванні Дня молоді, яке відбудеться в неділю 25 червня на районному стадіоні «Колос».

Прес-служба районної ради

 

« повернутися до списку новин