Оржицька районна рада

Питання пасажирських перевезень має вирішуватися узгодженням інтересів усіх його учасників

Переглядів: 671

Сьогодні у кабінеті голови районної ради Володимира Козини відбулася робоча нарада по розгляду питання автобусного сполучення населених пунктів Оржиччини.

Участь у нараді взяли  перший заступник голови РДА Мирослав Боговик, начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Лідія Матвієнко, спеціаліст відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, ЖКГ та будівництва РДА Олександр Михайленко, голови Староіржавецької, Плехівської, Зарізької сільських рад Микола Нестеренко, Сергій Таран, Володимир Тараненко.

Для вирішення питання надання послуг з пасажирського перевезення на нараду було запрошено приватних підприємців-перевізників пасажирів автобусами приміського та міжміського сполучення Сергія Боцмана та Валерія Гайдая.

До голови районної ради неодноразово надходили скарги щодо неякісного пасажирського сполучення населених пунктів району.

Зокрема, мешканців Староіржавецької, Плехівської, Зарізької та Чутівської громад району турбує питання нерегулярності надання послуг з перевезення, недотримання графіка прибуття автобуса в населені пункти. Окрім того автобус курсував не по всіх зазначених у маршруті зупинках, а  часто його взагалі не було. З настанням холодів перевізник відмовився надавати послуги за приміським маршрутом Оржиця-Чутівка-Чайківщина, аргументуючи це відсутністю пасажирів для підвезення.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Мирослав Боговик зазначив, що районна влада працює для людей і питання перевезень повинно бути вирішено. Зокрема, з Валерієм Гайдаєм в ході наради було укладено домовленість  щодо компенсації перевезень пільгових категорій населення за рахунок бюджетів сільських рад за маршрутом Оржиця-Чутівка-Чайківщина.

Питання курсування автобусів міжміського сполучення Лубни-Чевельча та Лубни-Оржиця через Вишневе потребує більш детального обговорення за участю голів сільських, селищних рад району. Його розгляд  планується здійснити на  Координаційній раді з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, засідання якої відбудеться на наступному тижні.

Робоча нарада дала поштовх до вивчення ситуації, що склалася на ринку пасажирських перевезень і узгодження позицій усіх його учасників задля задоволення потреб жителів Оржицького району.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин