Оржицька районна рада

Герої не вмирають

Переглядів: 586

20 лютого ми відзначаємо День Героїв Небесної Сотні. Три роки відділяють нас від тих страшних лютневих подій, які назавжди увійшли в історію України трагічними і кривавими сторінками.

Ми пам’ятаємо ті лютневі дні, коли гинула Небесна Сотня, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Сьогодні ми із жалем розуміємо, що боротьба на Майдані стала лише початком людських втрат. Багато наших мужніх співвітчизників вирушили на схід держави, аби захистити Батьківщину від зовнішнього ворога та віддали своє життя за рідну землю, за Україну.

Ми вшановуємо пам'ять героїв України, Героїв Небесної Сотні та наших героїв-бійців. Вони, як і ми з вами, мали свої сім`ї, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії і свої невідкладні справи, які смерть обірвала в одну мить.  У память про це ми, як ніколи раніше, маємо бути об’єднаними навколо спільних цінностей та ідеалів, вірити, що жертви були не марні. Нехай ці події  згуртують нас, живих, додадуть нам сили та волі, мудрості і наснаги у зміцнення власної держави на власній землі.

Слава живим героям і світла пам’ять тим, хто відійшов у вічність!

Учора у Оржицькій районній бібліотеці відбувся захід – патріотичний діалог «Хто вмирає в боротьбі - в серцях живе повіки», про події тих кривавих днів свідчить  виставка-пам'ять «Герої Небесної Сотні». Подібні виставки діють і  в інших бібліотечних закладах району. 

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин