Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

День пам’яті та скорботи

Переглядів: 933

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась у кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Ми схиляємо голови перед святою пам’яттю полеглих воїнів та віддаємо  шану живим ветеранам тепер уже далекої війни, які своїм ратним подвигом, самовідданою працею забезпечили Перемогу.

День початку війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

З нагоди цієї дати в Оржиці біля пам’ятника Невідомому Солдату відбувся мітинг-реквієм, участь у якому взяв голова районної ради Володимир Козина та керівники інших установ та організацій. До підніжжя  постаменту  були покладені живі квіти, хвилиною мовчання вшановано пам'ять полеглих у Другій світовій війні.

Пам’ять людська! Через плин десятиліть прориваються до нас спогади найстрашнішої і найжорстокішої в історії нашого народу війни.

Страшне слово «війна» раптово увірвалося в життя людей. Затамувавши подих, слухали вони урядове повідомлення про напад фашистської Німеччини. Важко передати, якою трагедією для них був перший день війни. Але і в ті червневі дні всі вірили, що ворог буде розбитий і перемога буде. Сьогодні вже мало залишилося серед живих тих, хто зі зброєю в руках захищав нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам’яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління у покоління.

Подвиг наших земляків у боротьбі з фашистськими загарбниками став взірцем для патріотів України, які сьогодні гідно відстоюють єдність та незалежність нашої держави, адже саме за це віддали свої життя наші батьки, діди та прадіди, які зі зброєю в руках відстоювали свободу і незалежність рідної землі.

Тож будемо гідними їхнього подвигу! Нехай переможне світло добра і справедливості додасть сил та наснаги для благородних справ в ім’я щасливого майбутнього України!

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин