Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Звітує Лубенська ОДПІ

Переглядів: 594
Про розгляд звернень громадян, які надійшли до Лубенської ОДПІ
протягом  січня –травня 2017 року.

За січень-травень 2017 року до Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області надійшло 5 письмових звернень громадян.

Громадяни зверталися з питань проведення контрольно – перевірочної роботи  - 3 випадки та ознайомлення з матеріалами перевірки, 1 випадок - щодо орендної плати за землю та 1 випадок – декларування доходів громадян.

Аналізуючи соціальний стан необхідно зазначити, що в 2-ох випадках це були пенсіонери, в інших 3-ох випадках заявники соціального стану не зазначили. За категорією авторів звернень -  звертався 1 інвалід II групи .

Скарги на недоліки в роботі або бездіяльність посадових осіб в звітному періоді не надходили.

За 5 місяців 2017 року здійснено 1 прийом громадян (за соціальним станом - пенсіонер, інвалід III групи) першим заступником начальника Лубенської ОДПІ.

Дані змісту основного питання, що порушував громадянин - звернення стосувалося необхідності  отримання роз’яснень щодо правомірності нарахування податку на нерухоме майно.

Отримана інформація від заявників розглядалась оперативно у визначені строки. Фактів формального розгляду та надання неповних чи неконкретних відповідей  не було.  

Звернення до Лубенської ОДПІ за публічною інформацією
протягом січня –травня 2017 року.

За січень – травень 2017 року до Лубенської ОДПІ надійшло 7 запитів від юридичних осіб та 1 запит від фізичної особи.

Запити від юридичних осіб стосувались надання інформації щодо ставок земельного податку та податку на нерухоме майно, які застосовуються на території, що обслуговується Лубенською ОДПІ та подання податкових декларацій про майновий стан і доходи громадян, які самостійно здійснювали сільськогосподарську діяльність на належних їм земельних частках (паях) на території сільської ради.  Поданий запит від фізичної особи не підпадає під дію Закону України „Про доступ до публічної інформації”  і йому було відмовлено в наданні запитуваної інформації. 

Всі вони розглянуті у встановлений законодавством термін.

Нагадуємо, що право здійснювати запити на отримання публічної інформації надається Законом України „Про доступ до публічної інформації”, метою якого є забезпечення прозорості та відкритості суб'єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

Запит на інформацію можна надіслати поштою за адресою : індекс 37500, м. Лубни вул. Я.Мудрого, 21 з поміткою “Публічна інформація”, електронною поштою на скриньку  pl.dpi18.publ@sfs.gov.ua, або факсом (05361) 7-12-75. 

Про надання адміністративних послуг Лубенською ОДПІ
за січень –травень 2017 року.

За січень – травень 2017 року Центри  обслуговування платників (далі ЦОП), які функціонують при Лубенській ОДПІ Головного управління ДФС у Полтавській області, відвідало 72253 платника податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян.

Персоналом ЦОП  в звітному періоді надано 8567 адміністративних послуг.

За звітний період  вагому частину в наданих адміністративних послугах складає  видача карток платника податків і внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки – 3772 послуги. Також, фахівці Центрів надали 1452 витяги з реєстру платників  єдиного податку, зареєстрували 840 платників єдиного податку, 663 книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку, 702 книги обліку розрахункових операцій, 295 розрахункових книжок, видано 175 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюється  органами доходів і зборів та 364 довідок  про подану декларацію про майновий стан та доходи.

З метою вивчення рівня ефективності та якості надання послуг у Центрах обслуговування платників фахівцями Лубенської ОДПІ  проводилися письмові опитування за допомогою розташованих в холі ЦОП скриньок пропозицій та побажань. Так, у 2017 році через такі скриньки отримано 140 письмових анкет, в яких платниками надано позитивну оцінку роботи Центрів обслуговування платників в 2100 відгуках.

Надходження податків за 5 місяців 2017 року.

За 5 місяців  платники Лубенської ОДПІ поповнили бюджет на 630,7 млн. грн.

У січні – травні 2017 року платники  Лубенської ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області сплачено до бюджетів усіх рівнів  майже 630,7 млн. грн. платежів, в тому числі до державного бюджету – близько 293,1 млн. грн., до місцевих бюджетів 337,6 млн. грн. 

До загального фонду державного бюджету  впродовж  п’яти місяців 2017 року збір склав 288,9 млн. грн. Порівняно  з  фактичними показниками відповідного періоду  2016 року  забезпечено приріст надходжень на  89,7відсотки.

У розрізі основних платежів забезпечено надходження  : податку на додану вартість – 172,1 млн. грн.,  що майже  в 2,6 рази більше аналогічного періоду попереднього року; податку на прибуток підприємств – 17,7 млн. грн., це майже на 8,6 млн. грн. перевищує показники  минулого року; податку на доходи фізичних осіб – 268,0 млн. грн., що на 99,3 млн. грн. більше минулорічних надходжень; військового збору  18,99 млн. грн., це на 5,5 млн. грн.. більше ніж за  5 місяців 2016 року.

За січень – травень  2017 року до місцевих бюджетів надійшло 337,6 млн. грн. платежів. З них: податку на доходи фізичних осіб – 199,9 млн. грн.; податку на майно -62,8 млн. грн.., в тому числі земельного податку та орендної плати – 60,8 млн. грн.; єдиного податку  -58,0 млн. грн., в тому числі: з юридичних осіб - 4,1 млн. грн., з фізичних осіб – 28,4 млн. грн., з сільськогосподарських товаровиробників, у яких  частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків - 25,5  млн. грн.; акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів – 11,0 млн. грн.. У порівнянні із відповідним  періодом минулого року забезпечено приріст надходжень до місцевих бюджетів майже на 36,9 відсотка.

За 5 місяців платникам податків відшкодовано з Державного бюджету України податку на додану вартість в розмірі 10,9 млн. гривень.

Також сплачено 203,7 млн. грн. єдиного соціального внеску.

Сектор організації роботи
Лубенської ОДПІ
ГУ ДФС у Полтавській області

« повернутися до списку новин