Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Підтримайте Шкільний громадський бюджет Полтавської області

Переглядів: 606

Триває голосування за Шкільний громадський бюджет Полтавської області. До голосування допущено 109 проєктів, три з яких ініціювали школярі Оржицького району.

На розсуд мешканців громади представлено такі проєкти: “Створення сучасного інтерактивного освітнього середовища для учнів Круподеринської ЗОШ І-ІІІ ступенів”, “Сучасна Україна в сучасній школі” (с. Лазірки), “Зона відпочинку для учнів школи «Дивосвіт» (с. Денисівка).

Голосування розпочалося 30 жовтня та триватиме до 14 листопада цього року. Часу залишилося небагато, тож всі, хто не знав, не встиг, забув або не зміг проголосувати має можливість проявити свою соціальну свідомість та підтримати бажання школярів робити хороші справи на користь власних навчальних закладів та їх учнів.

Підтримати шкільні ініціативи Оржиччини запрошуємо жителів Полтавської області віком від 14 років.

Проголосувати можна шляхом авторизації особи за допомогою системи «BankID» або  електронного цифрового підпису. Одна людина може підтримати своїм голосом не більше, ніж три проєкти, поданих на Конкурс.

Нагадуємо покрокові дії по підтримці проєктів:

  • переходимо за посиланням https://smartregion.pl.ua/
  • натискаємо кнопку „Увійти“ (вгорі справа)
  • обираємо банк, ID-Mobile або ЕЦП та вводимо свої дані
  • переходимо на вкладку „Шкільний бюджет“
  • натискаємо меню „Проєкти“
  • обираємо Оржицький район в колонці зліва
  • почергово голосуємо за проєкти оржицької молоді.

Переможці будуть оголошені до 30 листопада 2020 року, а фінансування та реалізація проєктів здійснюватиметься у наступному 2021 році.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин