Оржицька районна рада

Скликається чотирнадцята сесія обласної ради сьомого скликання

Переглядів: 600

Оржиця, Полтава, рада, сесіяГолова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про скликання чотирнадцятої сесії обласної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 6 березня 2017 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (м. Полтава, вул. Соборності, 45).

Депутати планують розглянути наступны проекти рышень:

 1. Про депутатський запит депутата обласної ради Сидоренка І.І. щодо необхідності проведення ремонту аварійно-небезпечної автодороги.

 2. Про депутатський запит депутата обласної ради Сидоренка І.І. щодо необхідності будівництва артсвердловини в с. Латишівка Машівського району Полтавської області.

 3. Про депутатський запит депутата обласної ради Сидоренка І.І. щодо передачі в оренду майна, яка належить до спільної власності територіальних громад області.

 4. Про укладення трудових контрактів з керівниками суб'єктів господарювання спільної власності територіальних громад області, які пройшли конкурсний відбір.

 5. Про виконання у 2016 році Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Полтавської області на період 2015-2017 років.

 6. Про затвердження обласної Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки.

 7. Про внесення змін до Комплексної програми щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян та оборонної роботи на 2016-2020 роки.

 8. Про внесення змін до програми «Опікуємося освітою» на 2017-2020 роки.

 9. Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2016 рік.

 10. Про фінансування природоохоронних заходів за рахунок коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2017 році.

 11. Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2016 рік.

 12. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону товариству з обмеженою відповідальністю «Фірма «МІНЕРАЛ» спеціального дозволу на видобування питних підземних вод Затуринського родовища на території м. Полтава Полтавської області.

 13. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону товариству з обмеженою відповідальністю «Глобинський м’ясокомбінат» спеціального дозволу на видобування питних підземних вод Глобинського родовища на території м. Глобине Глобинського району Полтавської області.

 14. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону товариству з обмеженою відповідальністю «АРКОНА ГАЗ-ЕНЕРГІЯ» спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, конденсату Свистунківсько-Червонолуцького родовища на території Гадяцького та Лохвицького районів Полтавської області.

 15. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону спеціального дозволу Публічному акціонерному товариству ”Укргазвидобування” на видобування газу природного, конденсату, нафти та супутніх компонентів Тимофіївського родовища на території Гадяцького району Полтавської області у зв'язку з розширенням меж, раніше наданої у користування, ділянки надр.

 16. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону спеціального дозволу Публічному акціонерному товариству ”Укргазвидобування” на видобування газу природного, нафти, конденсату та супутніх компонентів Матвіївського родовища на території Котелевського району Полтавської області у зв'язку з розширенням меж, раніше наданої у користування, ділянки надр.

 17. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону спеціального дозволу Публічному акціонерному товариству ”Укргазвидобування” на видобування газу природного, конденсату та супутніх компонентів Горобцівсько-Відрадненського родовища на території Полтавського, Решетилівського, Новосанжарського районів Полтавської області у зв'язку з розширенням меж, раніше наданої у користування, ділянки надр.

 18. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону Публічному акціонерному товариству ”Укргазвидобування” спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, конденсату, нафти Зв`язівської площі на території Миргородського району Полтавської області.

 19. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону Публічному акціонерному товариству ”Укргазвидобування” спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, конденсату,нафти Шафранівської площі на території Решетилівського, Полтавського, Шишацького, Диканського, Великобагачанського районів Полтавської області.

 20. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону Публічному акціонерному товариству ”Укргазвидобування” спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, конденсату, нафти Федорівської площі на території Карлівського району Полтавської області.

 21. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону Публічному акціонерному товариству ”Укргазвидобування” спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, конденсату, нафти Майорівської площі на території Полтавського, Котелевського, Чутівського районів Полтавської області.

 22. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону Публічному акціонерному товариству ”Укргазвидобування” спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, конденсату, нафти Зуївської площі на території Гадяцького та Миргородського районів Полтавської області.

 23. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону Публічному акціонерному товариству ”Укргазвидобування” спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, конденсату, нафти Руновщинської площі на території Полтавського, Диканського та Котелевського районів Полтавської області.

 24. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону Публічному акціонерному товариству ”Укргазвидобування” спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, конденсату Абрамівської площі на території Машівського та Карлівського районів Полтавської області.

 25. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону Публічному акціонерному товариству ”Укргазвидобування” спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, конденсату, нафти Вільної площі на території Машівського та Новосанжарського районів Полтавської області.

 26. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону Публічному акціонерному товариству ”Укргазвидобування” спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, конденсату, нафти Дружинінської площі на території Шишацького та Великобагачанського районів Полтавської області.

 27. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання без проведення аукціону Публічному акціонерному товариству ”Укргазвидобування” спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) газу природного, конденсату, нафти Клюшниківської площі на території Миргородського та Лохвицького районів Полтавської області.

 28. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження продажу на аукціоні спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу природного, конденсату Андріївської площі на території Машівського району Полтавської області.

 29. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження продажу на аукціоні спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу природного, конденсату Жарківської площі на території Новосанжарського та Кобеляцького районів Полтавської області.

 30. Про звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження продажу на аукціоні спеціального дозволу на геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислову розробку, з подальшим видобуванням (промисловою розробкою) нафти, газу природного, конденсату Дубрівської площі на території Миргороського району Полтавської області.

 31. Про звернення депутатів Полтавської обласної ради до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 32. Про приймання-передачу майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

 33. Про звіт голови постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Овчаренко Л.М. про роботу комісії за 2016 рік.

 34. Про затвердження розпоряджень голови обласної ради.

 35. Про обрання представників до складу поліцейської комісії Управління поліції охорони в Полтавській області.

 36. Про погодження кандидатур для нагородження Почесною Грамотою Верховної Ради України.

 37. Про затвердження Положення про Полтавську обласну премію імені Леоніда Бразова у новій редакції.

 38. Про затвердження Положення про Полтавську обласну премію імені Володимира Степанюка у новій редакції.

 39. Про внесення змін до Положення про Полтавську обласну премію імені С.А. Ковпака.

 40. Про увічнення пам'яті поборників державної незалежності України – учасників подій Української революції 1917-1921 років.

 41. Про інформацію директора Полтавського обласного центру зайнятості Клавдієвої К.Д. щодо масового вивільненням працівників комунального підприємства «Міська шляхово – експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради.

 42. Про інформацію начальника Управління Держпраці у Полтавській області Щербака С.Л. щодо масового вивільнення працівників комунального підприємства «Міська шляхово – експлуатаційна дільниця» Полтавської міської ради.

 43. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо підтримки торговельної блокади тимчасового окупованих територій України.

 44. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Кабінету Міністрів України та Міністерства інфраструктури України щодо забезпечення контролю Державною службою України з безпеки на транспорті за роботою «нелегальних» перевізників у межах Полтавської області.

 45. Різне.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин