Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Рішення ради виконано: реєстраційна служба створена і діє

Переглядів: 556

Піклуючись про надання управлінських послуг громадянам району  в питаннях державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, а також державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців у Полтавській області, сьомою сесією районної ради було прийняте рішення «Про створення комунального підприємства «Реєстраційна служба» Оржицької районної радиОржиця, районна рада, комунальне підприємство, послуги, населення.

Фінансовим підґрунтям створення підприємства стала кооперація коштів районного та бюджетів сільських, селищних рад. Очолив підприємство Юрій Демченко, який раніше працював у цій сфері в системі органів Міністерства юстиції.

Комунальне підприємство «Реєстраційна служба» в стислий термін було акредитоване Міністерством юстиції України, як суб’єкт у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, діє на території Полтавської області.

Нині на підприємстві працюють державі реєстратори з багаторічним стажем та досвідом вирішення питань будь — якої складності в сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.

Оржиця, районна рада, комунальне підприємство, послуги, населення

До повноважень КП «Реєстраційна служба» належить:

проведення державної реєстрації прав (в т.ч. державна реєстрація договорів оренди земельних ділянок, договорів оренди паїв тощо);

виготовлення землевпорядної документації;

технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна (виготовлення технічних паспортів об’єктів нерухомості);

надання консультацій з вищезазначених питань.

Новостворене підприємство вже надало послуги декільком сотням клієнтів Оржицького та інших районів області.Буде здійснюватися виїздне обслуговування громадян населених пунктів району.

Люди задоволені, що отримують якісні послуги  виключно в правовому полі, швидко, якісно і без черг.

Прес-служба районної ради

 

« повернутися до списку новин