Оржицька районна рада

Скликається позачергова сесія районної ради

Переглядів: 381

Оржиччина, сесія,депутати,рішенняГолова районної ради Володимир Козина видав розпорядження про скликання дванадцятої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання, пленарне засідання якої відбудеться 16 листопада 2016 року о 10.00 у приміщенні районної ради (смт Оржиця, вул. Центральна, 24).

На розгляд сесії внесені питання:

1. Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради сьомого скликання.

2. Про затвердження переліку об’єктів, що фінансуються у 2016 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

3. Про затвердження завдання Програми інформатизації Оржицького району на 2016 рік у новій редакції.

4. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Оржицького району на 2016 рік.

5. Про внесення змін до Програми поліпшення умов функціонування Оржицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на 2015 - 2017 роки.

6.  Про передачу трансфертів Лубенській міській раді у 2016 році.

7. Про внесення змін до Програми поліпшення умов функціонування лікувально-профілактичних закладів територіальних громад Оржицького району на 2016-2018 роки та викладення її в новій редакції.

8.Про внесення змін до Програми заходів по створенню районного матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків на 2015-2019 роки.

9. Про внесення змін до Районної комплексної програми профілактики правопорушень на 2016-2020 роки.

10. Про затвердження Районної програми підтримки забезпечення обслуговування бюджетів та оперативного управління бюджетними коштами на 2016-2017 роки.

11. Про внесення змін до рішення „Про районний  бюджет на  2016 рік”.

12. Про внесення змін до Статуту Оржицької центральної районної лікарні та затвердження його в новій редакції.

13. Про внесення змін до Статуту Комунального позашкільного навчального закладу Оржицької районної ради „Оржицький Будинок дитячої та юнацької творчості”.

14. Про внесення змін до Статуту Комунального позашкільного навчального закладу Оржицької районної ради „Лазірківський Будинок дитячої та юнацької творчості”.

15. Про внесення змін до Статуту комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Оржицького району Полтавської області та затвердження його в новій редакції.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 14,000 га та сіножатей для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих в адміністративних межах Онішківської сільської ради Оржицького району Полтавської області (за межами населеного пункту).

Різне.

На сесію запрошуються: депутат Верховної Ради України, депутати обласної ради, в.о.голови райдержадміністрації, сільські, селищні голови, прокурор Лубенської місцевої прокуратури, керівники управлінь, відділів і секторів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, сільськогосподарських товариств (підприємств), профспілкових органів, громадських організацій, політичних партій, відповідальні за підготовку питань, що вносяться на розгляд сесії, представники засобів масової інформації.

Прес-служба районної ради

 « повернутися до списку новин