Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Мінприроди передало 20 нових автомобілів національним природним паркам

Переглядів: 272

Учора, 12 березня 2019 року в Міністерстві екології  та  природних  ресурсів України відбулася церемонія передачі нових автомобілів  національним природним паркам та заповідникам України.

Міністр  екології та природних ресурсів Остап Семерак вручив ключі  від  автомобілів  марки Рено Дастер 20-м об’єктам природно-заповідного фонду України,  які  з часу  свого створення не закуповували  транспортні засоби.

Новенький автомобіль дістався і  Національному природньому  парку  «Нижньосульський».

Придбані за державні кошти автомобілі спeціально обладнані для використання  в складних умовах і призначені для покращення роботи  служби державної охорони установ ПЗФ Мінприроди, яка наразі, забезпечена  траспортом  лише  на 35% від необхідного обсягу.

З ними державна служба охорони ПЗФ зможе ефективно реагувати на виникнення пожеж, незаконних рубок, забруднення територій, створення стихійних сміттєзвалищ, браконьєрства та інших порушень природоохоронного законодавства.

Під час  заходу міністр відзначив, що останні роки - час позитивних змін в природо-заповідній політиці. Всі ці  кроки для збереження і розвитку природно-заповідної сфери дуже важливі. Незважаючи на складні часи, які переживає наша країна. Ми всі разом змогли довести, що наші бажання перемагають наші можливості. І це лише початок підтримки природо-заповідної сфери.

За інформацією сайта Міністерства екології та природних ресурсів України

« повернутися до списку новин