Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Ранкові зустрічі сприяють взаєморозумінню

Переглядів: 545

Дитинство - неповторне, тому необхідно дбати не про підготовку дитини до школи, а про життя, яке дитина проживає сьогодні. Саме такого принципу в роботі дотримуються вихователі Денисівського ДНЗ «Казка»,  використовуючи  такі засоби та методи навчання і виховання, які є найбільш близькими для  дитини дошкільного віку та займають провідне місце у її житті.

Я всміхаюсь сонечку, здрастуй золоте,

Я всміхаюсь квіточці, хай вона росте.

Я всміхаюсь дощику, лийся мов з відра,

Ми всміхнемось друзям, зичим їм добра.

Щодня такими словами розпочинається ранкова зустріч вихователя Яни Сурмило з вихованцями дитячого закладу. Метою зустрічі є підготовка дітей до робочого дня.

Зранку в групі, зазвичай, панує галаслива атмосфера, очікування та хвилювання, адже діти інтуїтивно відчувають наступну зміну діяльності. Перехід від однієї діяльності до іншої відбувається  невимушено,  у формі  натяків на припинення самостійних ігор чи будь-якої попередньої діяльності.

Ранкова зустріч триває 15-20 хвилин. Вона  створює спокійний і розважливий настрій для обміну інформацією. Різноманітні вправи та форми пізнавальної  діяльності, проведення яких практикується під час зустрічей, допомагають дітям зблизитися із своїми ровесниками, навчитися співпрацювати, утримуватися від критики інших. Позитивний настрій в групі створюється за рахунок атмосфери довіри, участі у прийнятті рішень, відчуття належності до колективу.

За інформацією Денисівського ДНЗ «Казка»

« повернутися до списку новин