Оржицька районна рада

Де мешканці Оржицького району можуть отримати безоплатну правову допомогу

Переглядів: 658

Нещодавно у рамках поглиблення співпраці  та на підтримку проекту Міністерства  юстиції «Я маю право», відбулася робоча зустріч начальника Оржицького бюро правової допомоги з т.в.о. начальника сектору превенції Оржицького ВП Лубенського ВП ГУНП в Полтавській області лейтенантом поліції Тарасом Вороною.

Метою зустрічі стало поширення інформації щодо захисту прав людини, шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей і правосвідомості громадян. Сторони обговорили ЗУ «Про безоплатну правову допомогу». Зокрема, щодо суб’єктів права на безоплатну вторинну правову допомогу, які мають відношення до органів поліції.

Так, згідно статті 14 цього Закону, право на безоплатну вторинну правову допомогу мають особи, до яких застосовано адміністративне затримання та адміністративний арешт та інші. Представник поліції отримав методичні матеріали із захисту прав громадян, зокрема буклети: «Забирають бізнес? Відбирають майно?»; «Не знаєш як вирішити спір?» та інші.

Нагадаємо, реалізувати своє право на безоплатну правову допомогу, громадяни можуть, звернувшись до Оржицького бюро правової допомоги, за адресою: смт Оржиця, вул. Центральна, 22, тел.: 91-8-47, 0-800-213-103 (гаряча лінія, безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів).

У рамках поглиблення співпраці, керівник бюро Ігор Рожко також зустрівся з начальником управління соціального захисту населення Оржицької районної державної адміністрації  Лідією Матвієнко.

Вони обговорили результати спільної діяльності в 2017 році та затвердили графік функціонування дистанційного пункту доступу до безоплатної вторинної правової допомоги на 2018 рік, який знаходиться в приміщенні управління за адресою: смт Оржиця, вул. Центральна, 22.

Окрім цього, робоча зустріч була проведена з головою громадської організації «Плехів-Прогрес» Миколою Яковенко. Сторони домовилися про діяльність у 2018 році та затвердили графік функціонування дистанційного пункту доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, який знаходиться у приміщенні громадської організації за адресою: с. Плехів, вул. Нестеренка Богдана, 50.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин