Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Засідання постійно діючого семінару педагогів-організаторів та творчої групи вчителів початкових класів

Переглядів: 503

22 березня на базі Лазірківської ЗОШ І-ІІІ ст. імені В.О.Підпалого відбулись засідання постійно діючого семінару педагогів-організаторів та творчої групи вчителів початкових класів, що об’єднали креативних і небайдужих людей, здатних мислити по-новому, перейматися проблемами сьогодення.

Учасники відвідали уроки природознавства «Жива природа» (урок узагальнення) в 1 та літературного читання «Байка – маленька квіточка в театральному віночку» в 4 класі, які показали високий професіоналізм та творчий підхід вчителів Лілії Левченко Лілії та Ніни Осташко Ніни  до формування в молодших школярів ключових предметних та життєвих компетентностей, мотивації їх пізнавальної діяльності, коли в центрі навчально-виховного процесу є учень.  

Оржиця, Лазірки, освта, виховання, семінар 

Оржиця, Лазірки, освіта, виховання, семінар

Оржиця, Лазірки, освта, виховання, семінар

Оржиця, Лазірки, освта, виховання, семінар

Оржиця, Лазірки, освта, виховання, семінар

Педагог-організатор Олег Корнійко, разом з лідером учнівського самоврядування Олексієм Тараненком  презентували систему учнівського самоврядування Лазірківської ЗОШ І-ІІІ ст. імені В.О.Підпалого.
Залишив приємні спогади цікавий та змістовний тренінг «Інформування і пропаганда або як не стати жертвою маніпуляцій», який проводили члени учнівського самоврядування для учнів школи та учасників семінару. 
Також гості отримали задоволення від перегляду театралізованої вистави за мотивами української народної казки «Пан Коцький».
У кінці засідання члени динамічної групи та постійно діючого семінару підвели підсумки та прийняли методичні рекомендації, інформує відділ освіти Оржицької РДА.

« повернутися до списку новин