Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Вітання до Дня медичного працівника

Переглядів: 603

Шановні працівники системи охорони

здоров’я Оржицького району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня медичного працівника, яке традиційно відзначається у третю неділю червня.  

Споконвіку більше за всі скарби та будь-які надбання цінувалося здоров'я людини. А тому професія лікаря завжди була, є та залишиться однією з найнеобхідніших для людства. Немає вищого і благороднішого покликання, аніж повертати здоров'я та життя, немає жертовнішої та гуманнішої професії, аніж професія медика.

День медичного працівника разом із вами відзначають тисячі людей, яким ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у ваш талант, професіоналізм, вміння та досвід, у вашу повсякчасну готовність прийти на допомогу.

Незважаючи на всі складнощі, що відбуваються сьогодні у сфері охорони здоров'я, престиж медичного працівника залишається дуже високим.

Особливу вдячність хочеться висловити тим, хто  в цей святковий день перебуватиме на своєму посту - чергуватиме в лікарнях, в бригадах швидкої допомоги.

Шановні медики! Від себе особисто та від депутатського корпусу районної ради дякую Вам за вашу самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я тисяч наших краян. Ваші відповідальність, мужність та самопожертва гідні глибокого визнання з боку держави та суспільства.

Бажаю Вам великого людського щастя, доброго здоров'я, благополуччя і затишку в родинах, професійних успіхів і людської шани. З відданістю клятві Гіппократа прямуйте в майбутнє, докладаючи всіх зусиль на допомогу хворим, задля збереження життя і зміцнення здоров'я населення Оржиччини.

                                                  Голова районної ради                                           В.І.Козина

« повернутися до списку новин