Оржицька районна рада

Виїзний прийом в Новооржицьке і Воронинці

Переглядів: 569

28 березня ц.р. голова районної ради Володимир Козина здійснив виїзний прийом громадян в Новооржицьку селищну та Воронинцівську сільську ради.

Голови громад Володимир Недбайло та Руслан Почома ознайомили керівника районної ради з питаннями цьогорічних перспективних планів соціально-економічного розвитку громад та обговорили шляхи реалізації задуманого.

Особлива увага при цьому зверталася на вирішення питань  збереження, зміцнення та розвиток існуючої інфраструктури громад, проведення ремонтів приміщень, заміни вікон, забезпечення енергозберігаючих технологій та пов’язане з цим  створення комфортніших умов для функціонування закладів освіти, охорони здоров’я та ін. Обговорили також питання щодо необхідності початку робіт по благоустрою населених пунктів та залучення до цієї справи представників громади, що перебувають на обліку у районному центрі зайнятості.

У ході виїзного прийому голова районної ради Володимир Козина відвідав Новооржицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів  та ДНЗ «Дружба», поспілкувався з їх керівниками Світланою Вініченко та Ніною Пащенко, обговорив питання заміни вікон та втілення інших важливих планів закладів.

Порушені на виїзному прийомі питання взяті на контроль для їх подальшого вирішення.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин